Doğru Penis Boyunu ve Kalınlığını Nasıl Ölçmeliyim Doğru Ölçüm İçin Nelere Dikkat Etmeliyim Doğru Penis Boyunu ve Kalınlığını Nasıl Ölçmeliyim Doğru Ölçüm İçin Nelere Dikkat Etmeliyim,Penis Büyütücüler,Penis Büyücüler İşe Yarıyor Mu Hakkında ile İlgili

Doğru Penis Boyunu ve Kalınlığını Nasıl Ölçmeliyim Doğru Ölçüm İçin Nelere Dikkat Etmeliyim

Doğru Penis Boyunu ve Kalınlığını Nasıl Ölçmeliyim Doğru Ölçüm İçin Nelere Dikkat Etmeliyim,Penis Büyütücüler,Penis Büyücüler İşe Yarıyor Mu Hakkında ile İlgili
4759 Bu makale 4759 defa okunmuştur.
09.09.2015 Bu makale 09.09.2015
tarihinde siteye eklenmiştir.

 Sağlıklı bir penis boyu ölçmek için öncelikle penis ereksiyon halinde yani dik olması en başta dikkat edilmesi gereken bir kıstastır. Ölçüm sırasında ölçü değerini daha net görülebilmesi  için cetvelin yada kullanılacak ölçme değer gösterecek unsur sıfır milimetreden başlamadığı ve ileri kaymış olabileceğini dikkatini almalıyız. Bu nedenle ölçülen değere 3-5 cm eklemek çok doğru bir davranıştır. Örnek vermek gerekirse  penis uzunluğu 16 cm ise cetvel çizgileri tam sıfır değerinden başlamadığından 5 milimetre sonra başlıyor olması sebebiyle gerçek penis  boyu uzunluğu 16,5 santim olacağı için en doğru değeri elde etmiş oluruz.


penis boyu ölçmeÖlçümde cetvel ve buna benzer metre kullanıldığı için ve penis başının karın bölgesi yani  penis tam ereksiyon halinde penis sırtından yapılır ölçümde penis başı ucu ile penis üstte  derisi ile birleştiği yer arasındaki mesafe olarak hesaplanır. göbek deliği  yerin başlangıcında bastırmadan uygulamada konur ve penis baş ucuna kadar olan uzunluk ölçülür.Ölçüm sonucu kilo alma ve kilo verme sonrasında farklılık olması gayet doğaldır.

Ereksiyon durumunda olmayan sarkık durumdaki penis boy ve kalınlığı duruma bağlı olarak farklılıklar olabilir. Bu nedenle sarkık durumdaki penis için, birden fazla ölçümün ortalaması dikkat edilmeli ve aritmatik ortalama alınmalıdır.

Penis boyu ve cinsel ilişki

Normal bir cinsel ilişki  için önkoşul olarak penis boyutunun yeterli uzunlukta olması üreme için gerekli unsur teşkil eder. Çok kısa  bir penisin cinsel ilişkiye izin vermediği yani vajina daki rahime ulaşamadığı varsayılmaktadır.Bu durum üremeyi etkilemez.Döllenme olması için sperm sayısı ve sağlıklı hücreler yapar. Uzun boylu bir penis ise cinsel ilişkide konforunu bozabilir hatta partnerin cinsel ilişkiden kaçmasına sebeb olabilir.

Cinsel ilişkiye izin veren yetişkin erkek penis boyu ereksiyondayken 9,5 cm en az  üzerinde olmalıdır.