Sex Sırarasında Penisin Çabuk Sönmesinin Nedeni Nedir ? Vaginaya Girmeden Boşalma Sex Sırarasında Penisin Çabuk Sönmesi Nedir ? Vaginaya Girmeden Boşalma Hakkında Bilgi

Sex Sırarasında Penisin Çabuk Sönmesinin Nedeni Nedir ? Vaginaya Girmeden Boşalma

Sex Sırarasında Penisin Çabuk Sönmesi Nedir ? Vaginaya Girmeden Boşalma Hakkında Bilgi
6442 Bu makale 6442 defa okunmuştur.
03.10.2015 Bu makale 03.10.2015
tarihinde siteye eklenmiştir.

Birçok erkeğin sorununu aynı seks yaparken zoru zoruna çeşitli hap spray ve kremler kullanmalarına rağmen ereksiyona ulaşmış penislerinin  ertleşme devamı sorunu yaşarlar. Yani sertleşme süresi çok kısa ve vajianay girmeden dahi boşalan birçok erkek vardır.

penisin çabuk sönmesiHer erkek olamasa dahi %87 olan oranda bir cinsel yaşamı boyunca sertleşmede devam güçlüğü çekilir. Geçici güçlükler için kaygılaya kapılmak yersiz olabilir. Sertleşme olmayan durumlarda, cinsel ilişki kurmaktan kaçınmak çoğu zaman en doğru karardır. Sex sırasında penisin sertleşmesini kaygısına düşmek yerine bunu düiünmemek dah iyi olacaktır. Olumsuzu çağırmak sizin için daha kötü sonuçlar doğuracaktır. Bunun yerine cinsel hazzı yaşayın. Hemen, sertleşme sizin istediğiniz anda olmayabilir. Ancak rahat olursanız, kendiliğinden penisinizde sertleşme oluşacaktır. Cinsel aktivitelerinizde, sürekli olarak sertleşme güçlüğünüz oluyorsa, bir uzmana danışabilirsiniz. Örneğin bir üroloja başvurabilirsiniz.Sertleşme bozukluğunuz, sürekli cinsel etkinliklerinizde devam ediyorsa mesela Yani sabahları hiç sertleşme ile uyanmıyorsanız, buna sabah ereksiyonu da denir.
Sürekli cinsel sorun yaşamak, cinsel ilgi ve isteği de olumsuz etkilecektir.

Erkeğin sertleşme olmayacağı beklentisi belirgindir, kendisini yeterince uyarmayabilir. Cinsel aktivitelerin sıklığı azalmış, sertleşme oluşmasına vakit kalmadan boşalma gerçekleşir.  Cinsel etkinlikler içinde, yalnızca cinsel birleşme için penisin sertleşmesi gereklidir. Kadının da erkeğin de cinsel haz aldığı diğer birçok etkinlik sırasında, penisin sert olmaması penisin çok erken sönmesine ve tarafların sexten soğumaları dahi söz konusudur.